• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
To gmina wiejska w Zagłębiu Dąbrowskim, w województwie śląskim, w powiecie będzińskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedziba gminy to Bobrowniki. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 11 249 osób. Miejscowości: Bobrowniki, Dalekówka, Dobieszowice, Łubianki, Myszkowice, Podmłynie, Podmyszkowice, Podossy, Podtąpkowice, Rogoźnik, Sączów, Siemonia, Twardowice, Wesoła, Wymysłów. Początków samorządu terytorialnego, który w obecnej postaci jest Gminą Bobrowniki, można doszukiwać się w roku 1848. Wtedy to powstała Gmina Rządowa zwana Ekonomiką Bobrownicką, obejmująca wsie: Bobrowniki, Sączów, Siemonia, Żychcice, Wojkowice Komorne, Strzyżowice, Psary i Łagisza. Pierwszym wójtem został Franciszek Ciapierzyński.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Bobrowników mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.