• Twoja firma

  Twoja firma

  Prowadzisz działalność gospodarczą? Szukasz dobrej reklamy swoich usług w internecie? Chcesz założyć własną stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie bieruńsko-lędzińskim. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa katowickiego. Chełm Śląski jest gminą wiejską położoną w środkowo-wschodniej części województwa śląskiego. Na obszarze gminy, o powierzchni 23,22 km², mieszka 5556 osób. Gęstość zaludnienia wynosi 239,3 osób na 1 km². 1190 mieszkańców gminy znajduje zatrudnienie w przemyśle, rzemiośle i rolnictwie. W skład gminy wchodzą sołectwa: Chełm Śląski, Chełm Mały, Kopciowice. Na współczesnych mapach występują jeszcze nazwy historyczne osad: Błędów, Czerniny, Gamrot i Kopciowice Osada z Kolonią Leśną. Na północnych krańcach Chełmu Śląskiego usytuowany jest zbiornik wody pitnej, oficjalnie nazwany zbiornikiem Dziećkowice – teren po byłej kopalni piasku w Imielinie. Największym wzniesieniem jest Chełmska Góra zwana Smutną Górą (284,3 m n.p.m.).

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Przewidujemy w tym miesięcu dla mieszkańców Chełma Śląskiego10% rabatu! To niebywała okazja, z której musisz skorzystać! Nasz konsultant odezwie się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.