• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Chorzowa swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Setki klientów zaufało nam i nie żałują. Gwarancja zadowolenia to u nas standard. Strona WWW spełni Twoje najwyższe wymagania.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Miasto w Polsce położone na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Jest miastem na prawach powiatu. Chorzów leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie Górnego Śląska. Pochodzenie nazwy miasta jest do dzisiaj nieznane. Zakłada się pochodzenie tej nazwy od Zversov lub też Zuersov (różnica wynika z podobieństwa pisowni u i v w średniowieczu). Zversov z kolei kojarzony jest ze zwierzęciem lub zwierzyną. Legenda głosi że na terenach dzisiejszego Chorzowa kiedyś były lasy w których żyło dużo zwierzyny oraz, że polował tutaj Bolesław Chrobry. Taka nazwa jest wspomniana w bulli papieża Innocentego II z 1136 roku, a dokładniej jest mowa o wsi Zversov koło Bytomia z chłopami, kopaczami srebra i dwiema karczmami.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Przewidujemy w tym miesięcu dla mieszkańców Chorzowa10% rabatu! To niebywała okazja, z której musisz skorzystać! Nasz konsultant odezwie się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.