• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Wykonaliśmy już setki stron WWW. Dołącz do zadowolonych klientów. Dajemy gwarancję zadowolenia. Nasz produkt będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz.

 • Technologia

  Technologia

  Profesjonalizm, mobilność oraz atrakcyjność - to cechy wszystkich naszych projektów. Naszym dużym atutem jest cena - żadna firma nie wykona strony internetowej taniej od nas.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie bielskim. Siedziba gminy to Chybie. Po raz pierwszy wzmiankowana na przełomie XVI i XVII wieku. Ze względu na położenie wśród mokradeł osadnictwo rozwijało się tu wolno. Przez ten czas Chybie i okoliczne tereny były ośrodkiem hodowli ryb (m.in. z sazana - dzikiej odmiany karpia - wyhodowano tu karpia królewskiego). W 1856 wybudowano jednotorową linię kolejową z Zebrzydowic do Czechowic - fragment Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. W 1880 oddano drugi tor tejże linii. W 1884 roku uruchomiono cukrownię. Od tego czasu datuje się znaczniejszy rozwój Chybia. Od 1969 działa tu jedyny w Polsce Amatorski Klub Filmowy "Klaps" - laureat wielu nagród i wyróżnień. Sąsiednie gminy: Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Jasienica, Skoczów, Strumień.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Przewidujemy w tym miesięcu dla mieszkańców Chybia10% rabatu! To niebywała okazja, z której musisz skorzystać! Nasz konsultant odezwie się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.