• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Czerwionki-Leszczyn swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą ludzi, która jest w stanie zrobić to za Ciebie! Od lat zajmujemy się tworzeniem witryn internetowych. "Nie da się", "nie można" - nie znamy takich słów.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie rybnickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedzibą gminy jest miasto Czerwionka-Leszczyny. Do gminy należą cztery dzielnice miasta Czerwionka-Leszczyny: Czerwionka, Leszczyny, Czuchów, Dębieńsko. Oraz sześć sołectw: Bełk, Książenice, Przegędza, Stanowice, Palowice, Szczejkowice. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 41 068 osób. Gmina sąsiaduje z miastami: Knurów, Rybnik, Żory oraz gminami: Ornontowice, Orzesze, Pilchowice.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.