• Twoja firma

  Twoja firma

  Mieszkańcy Kalet są zadowoleni z Twoich usług? Chcesz zareklamować się w pobliskich gminach? Założenie własnej strony internetowej to najprostsze rozwiązanie!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  Profesjonalizm, mobilność oraz atrakcyjność - to cechy wszystkich naszych projektów. Naszym dużym atutem jest cena - żadna firma nie wykona strony internetowej taniej od nas.

Kilka słów o naszej gminie...
Miasto w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Miasto fizyczno-geograficznie leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto regionalnie leży na Górnym Śląsku, część miasta na prawym brzegu rzeki na terenie ziemi lublinieckiej, na lewym brzegu - ziemi bytomskiej. W latach 1922-1939 miasto administracyjnie należało do autonomicznego województwa śląskiego, w latach 1945-1950 – do województwa śląsko-dąbrowskiego, w latach 1950-1957 i w latach 1957-1975 – do województwa katowickiego (w latach 1953–1956 zwanym województwem stalinogrodzkim), w latach 1975-1998 – do województwa częstochowskiego. Według danych z 30 czerwca 2007, miasto miało 8662 mieszkańców.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Kalet! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.