• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Krupskiego Młynu swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem małych, średnich a także bardzo zaawansowanych witryn interenetowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Oferujemy nowoczesne oraz profesjonalne strony internetowe. Wykonanie ich nie trwa dłużej niż 14 dni - nikt nie stworzy serwisu webowego szybciej i taniej od nas. Napisz do konkurencji, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina została utworzona 2 kwietnia 1991 r., poprzez wydzielenie jej z gminy Tworóg (na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 22 XII 1990). Gmina jest położona w zachodniej części powiatu tarnogórskiego i sąsiaduje z miastem: Lubliniec oraz gminami: Tworóg (powiat tarnogórski), Wielowieś (powiat gliwicki), Pawonków (powiat lubliniecki), Zawadzkie (powiat strzelecki). Miejscowości leżące na terenie gminy Krupski Młyn: Krupski Młyn (wieś gminna), Potępa, Ziętek.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Krupskiego Młynu! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.