• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

 • Technologia

  Technologia

  Oferujemy nowoczesne oraz profesjonalne strony internetowe. Wykonanie ich nie trwa dłużej niż 14 dni - nikt nie stworzy serwisu webowego szybciej i taniej od nas. Napisz do konkurencji, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie raciborskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedziba gminy to Krzanowice. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 6086 osób. Krzanowice jest miastem, będącym siedzibą gminy (Bojanów, Wojnowice, Borucin, Pietraszyn). Gmina ta położona jest na Górnym Śląsku, na ziemi raciborskiej, w dolinie górnej Odry, w odległości 12 km od Raciborza i w południowej części województwa śląskiego u wylotu bramy morawskiej. W wyborach parlamentarnych w 2007 w gminie Krzanowice padł rekord poparcia dla Platformy Obywatelskiej - Za tą partią opowiedziało się 69,6% mieszkańców gminy. Według danych z roku 2002, średni dochód na mieszkańca wynosił 1357,18 zł. Według Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2002, Gmina Krzanowice jest jedyną gminą poza województwem opolskim, w której mniejszość niemiecka stanowi ponad 20% liczby mieszkańców (20,64%). Sąsiednie gminy: Krzyżanowice, Pietrowice Wielkie, Racibórz. Gmina sąsiaduje z Czechami.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Przewidujemy w tym miesięcu dla mieszkańców Krzanowic10% rabatu! To niebywała okazja, z której musisz skorzystać! Nasz konsultant odezwie się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.