• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Setki klientów zaufało nam i nie żałują. Gwarancja zadowolenia to u nas standard. Strona WWW spełni Twoje najwyższe wymagania.

 • Technologia

  Technologia

  Oferujemy nowoczesne oraz profesjonalne strony internetowe. Wykonanie ich nie trwa dłużej niż 14 dni - nikt nie stworzy serwisu webowego szybciej i taniej od nas. Napisz do konkurencji, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Według danych z 31 grudnia 2008, gminę zamieszkiwało 9378 osób. Gmina swoim obszarem obejmuje miejscowości: Dankowice Pierwsze, Dankowice Drugie, Dankowice-Piaski, Dankowice Trzecie, Krzepice, Lutrowskie, Podłęże Królewskie, Stanki, Starokrzepice, Szarki, Zajączki Pierwsze, Zajączki Drugie. Przez gminę przepływa rzeka Liswarta oraz jej dopływy: Piskara, Piszczka, Pankówka. Sąsiednie gminy: Lipie, Opatów, Panki, Przystajń, Radłów, Rudniki.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Krzepic w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.