• Twoja firma

  Twoja firma

  Mieszkańcy Krzyżanowic są zadowoleni z Twoich usług? Chcesz zareklamować się w pobliskich gminach? Założenie własnej strony internetowej to najprostsze rozwiązanie!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Od lat zajmujemy się tym fachem. Nasza wiedza oraz doświadczenie dają pewność, że utworzona witryna internetowa będzie stać na najwyższym poziomie.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Oferujemy nowoczesne oraz profesjonalne strony internetowe. Wykonanie ich nie trwa dłużej niż 14 dni - nikt nie stworzy serwisu webowego szybciej i taniej od nas. Napisz do konkurencji, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie raciborskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwały 11 492 osoby. W skład gminy wchodzi 10 sołectw: Bieńkowice, Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice (siedziba urzędu gminy), Nowa Wioska, Owsiszcze, Roszków, Rudyszwałd, Tworków, Zabełków. Gmina zajmuje powierzchnię 6900 hektarów, co plasuje ją wśród średnich gmin województwa śląskiego. Według danych Urzędu Statystycznego w Katowicach z 2000 użytki rolne zajmują największą pod względem procentowym część jej powierzchni, tj. 78%, z czego 86% przypada na grunty orne, 13% na łąki i pastwiska, a 1% na sady. Lasów jest bardzo mało i zajmują 4%, natomiast pozostałe grunty i nieużytki 18% ogólnej powierzchni gminy. Większość gruntów klasyfikowanych jako pozostałe i nieużytki przypada na tereny eksploatacji kruszywa. Na bazie powstałych wyrobisk pożwirowych planowana jest budowa zbiornika retencyjnego. Sąsiednie gminy: Gorzyce, Krzanowice, Lubomia, Racibórz. Gmina sąsiaduje z Czechami.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Krzyżanowic! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.