• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą ludzi, która jest w stanie zrobić to za Ciebie! Od lat zajmujemy się tworzeniem witryn internetowych. "Nie da się", "nie można" - nie znamy takich słów.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Setki klientów zaufało nam i nie żałują. Gwarancja zadowolenia to u nas standard. Strona WWW spełni Twoje najwyższe wymagania.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Miasto w województwie śląskim, siedziba powiatu lublinieckiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny, kulturowy i turystyczny Ziemi Lublinieckiej, oraz drugi co do wielkości (po Częstochowie) w północnej części województwa śląskiego. Jedno z najstarszych miast na Śląsku oraz jedna z historycznych stolic Śląska.Jest głównym miastem Równiny Opolskiej. Od czasów powojennych miasto przynależało do województwa katowickiego. Po reformie administracyjnej z 1975 r. utraciwszy rangę miasta powiatowego, Lubliniec znalazł się w granicach administracyjnych województwa częstochowskiego. W styczniu 1999 r. po kolejnym podziale administracyjnym przeprowadzonym przez rząd Jerzego Buzka, odzyskując status miasta powiatowego, Lubliniec powrócił do województwa śląskiego. Lubliniec jest na 9 miejscu na liście największych miast województwa śląskiego pod względem powierzchni (po Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Częstochowie, Jaworznie, Bielsku-Białej, Gliwicach, Rybniku i Sosnowcu). Według danych GUS z 31 grudnia 2008, miasto miało 23 992 mieszkańców. Lubliniec został założony na szlaku handlowym z Wrocławia do Krakowa prawdopodobnie w 1272 przez księcia Władysława opolskiego. W 1277 rozpoczęła się budowa miejskiego ratusza oraz kościoła pw. św. Mikołaja. Lokowany na prawie magdeburskim Lubliniec prawa miejskie uzyskał w 1300, trafiając jednocześnie pod zwierzchnictwo Czech. Na początku XV w. zdobyty przez wojska królewskie Władysława Jagiełły, a właścicielem miasta został Spytko z Melsztyna. Do 1450 liczne przywileje miejskie, nadane przez księcia Jana Dobrego: przywilej cechów (utworzenie nowych cechów), przylej prawa składowego, przywilej na warzenie piwa.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Lublińca mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.