• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Ludomii swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem małych, średnich a także bardzo zaawansowanych witryn interenetowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie wodzisławskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwały 8014 osoby. Sołectwa gminy Lubomia: Lubomia, Syrynia, Buków, Ligota Tworkowska,, Nieboczowy, Grabówka. Wsie bez statusu sołectwa w gminie Lubomia: Wielikąt, Buglowiec, Trawniki, Tajchów, Nowy Dwór. Sąsiednie gminy: Gorzyce, Kornowac, Krzyżanowice, Pszów, Racibórz, Wodzisław Śląski.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Ludomii mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.