• Twoja firma

  Twoja firma

  Mieszkańcy Miedźna są zadowoleni z Twoich usług? Chcesz zareklamować się w pobliskich gminach? Założenie własnej strony internetowej to najprostsze rozwiązanie!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 7557 osób. Gmina Miedźno usytuowana jest w północnej części województwa śląskiego. Geograficznie leży na Wyżynie Wieluńskiej, stanowiącej północno-zachodnią część Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Obszar Gminy Miedźno obniża się z zachodu na wschód osiągając na zachodzie wysokość około 255 m n.p.m. i na wschodzie około 205 m n.p.m. Teren gminy charakteryzuje się niewielkimi wzniesieniami przecinami dolinami rzek Okszy i Liswarty a także mniejszych strumieni, obecnie często zanikających. Tereny leśne stanowią około 42% powierzchni gminy zajmując jej wschodnią, północno - wschodnią i zachodnią część. Na terenie gminy podstawową dziedziną gospodarki jest rolnictwo i brak jest praktycznie ośrodków przemysłowych. Daje to gwarancję czystego środowiska. Obszar Gminy zajmuje powierzchnię 113,17 km2 i zamieszkuje go ponad 7,5 tys. osób w jedenastu wsiach. Sołectwa: Borowa, Dębiniec,Izbiska, Kołaczkowice, Kołaczkowice Małe, Miedźno, Mokra, Ostrowy, Wapiennik, Władysławów. Pozostałe miejscowości: Gajówka Sudół, Krzyżówka, Nowy Folwark, Rębielice, Rywaczki-Gajówka, Świercze, Wiktorów.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Miedźna w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.