• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Wykonaliśmy już setki stron WWW. Dołącz do zadowolonych klientów. Dajemy gwarancję zadowolenia. Nasz produkt będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz.

 • Technologia

  Technologia

  Profesjonalizm, mobilność oraz atrakcyjność - to cechy wszystkich naszych projektów. Naszym dużym atutem jest cena - żadna firma nie wykona strony internetowej taniej od nas.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975-1998 gmina (1973-96 jako gmina Tąpkowice z siedzibą w Ożarowicach) należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona we wschodniej części powiatu tarnogórskiego. W odróżnieniu od innych gmin powiatu gmina Ożarowice nie jest jednak częścią Śląska, lecz przynależy do Zagłębia Dąbrowskiego. Sąsiaduje z miastem Miasteczko Śląskie oraz gminami: Świerklaniec (powiat tarnogórski), Bobrowniki, Mierzęcice i Siewierz (powiat będziński), Woźniki (powiat lubliniecki) oraz Koziegłowy (powiat myszkowski). Miejscowości leżące na terenie gminy Ożarowice: Celiny (sołectwo), Niezdara (sołectwo), Ossy (sołectwo), Ożarowice (sołectwo, wieś gminna), Pyrzowice (sołectwo), Tąpkowice (sołectwo), Zendek (sołectwo).

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Ożarowic mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.