• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Od 1 styczna 2005 siedzibą gminy są Zawady (dawniej Popów). Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwały 6012 osoby. Popów - folwark i kolonia nad rzeką Liswartą, powiat częstochowski, gmina Popów, parafia Wąsosz, odległość 27 włók na północ od Częstochowy, przy drodze do Działoszyna – ma kaplice publiczną, drewnianą, szkołę początkową. Kolonia 118 domów, 815 mieszkańców, 2350 mórg ziemi włościańskiej – folwark 6 domów 35 mieszkańców, 415 mórg dworskich – 2 osady leśne rządowe 2 domy, 7 mieszkańców, 1191 mórg lasu, 30 mórg roli. W 1827 roku były 52 domy 337 mieszkańców. Popów stanowił uposażenie klasztoru kanoników laterańskich w Krzepicach przez Hinczę z Rogowa w XIV wieku. Według regulaminu pobor powiatu wieluńskiego z roku 1532-1533 wieś Popów w parafii Wąsosze należała do klasztoru krzepickiego, miaławraz z osadnikami na łanach sołtysich 24 osad, karczmę i 7 łanów. Ostatecznie Popów wchodził w 1838 roku w skład dóbr rządowych Iwanowice. Sołectwa: Annolesie, Brzózki, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębie, Florianów, Kamieńszczyzna, Kule, Nowa Wieś, Płaczki, Popów, Rębielice Królewskie, Wąsosz Dolny, Wąsosz Górny, Więcki, Zawady, Zbory. Miejscowości bez statusu sołectwa: Antonie, Lelity, Marianów, Smolarze, Wrzosy.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Popowa w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.