• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem małych, średnich a także bardzo zaawansowanych witryn interenetowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 10 605 osób. Gmina Poraj leży w północnej części województwa śląskiego, 15 km na południe od Częstochowy oraz ok. 10 km na wschód od trasy szybkiego ruchu Gdańsk - Łódź - Częstochowa - Katowice - Cieszyn. Pod względem geograficznym gmina znajduje się w obrębie makroregionu Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Przez teren gminy przebiega magistrala kolejowa Warszawa - Katowice. Gmina Poraj posiada charakter turystyczno - rolniczy. Sołectwa: Choroń, Dębowiec, Gęzyn, Jastrząb, Kuźnica Stara, Masłońskie, Poraj, Żarki-Letnisko. Pozostałe miejscowości: Choroń-Baranowizna, Choroń-Rajczykowizna, Kuźnica-Folwark, Pustkowie Gęzyńskie. Sąsiednie gminy: Kamienica Polska, Koziegłowy, Myszków, Olsztyn, Żarki.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Poraju w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.