• Twoja firma

  Twoja firma

  Prowadzisz działalność gospodarczą? Szukasz dobrej reklamy swoich usług w internecie? Chcesz założyć własną stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Od lat zajmujemy się tym fachem. Nasza wiedza oraz doświadczenie dają pewność, że utworzona witryna internetowa będzie stać na najwyższym poziomie.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Setki klientów zaufało nam i nie żałują. Gwarancja zadowolenia to u nas standard. Strona WWW spełni Twoje najwyższe wymagania.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedziba gminy to Przyrów. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 4161 osób. Gmina Przyrów powstała za Królestwa Polskiego – 31 maja 1870 w powiecie częstochowskim w guberni piotrkowskiej w związku z utratą praw miejskich przez miasto Przyrów i przekształceniu jego w wiejską gminę Przyrów w granicach dotychczasowego miasta. W późniejszych latach do gminy przyłączono obszar zniesionej gminy Staropole. Miejscowości: Aleksandrówka, Bolesławów, Julianka, Knieja, Kopaniny, Sieraków, Smyków, Stanisławów, Staropole, Sygontka, Wiercica, Wola Mokrzeska, Zalesice, Zarębice. Sąsiednie gminy: Dąbrowa Zielona, Janów, Koniecpol, Lelów, Mstów.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Przyrowa w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.