• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Przystajni swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą ludzi, która jest w stanie zrobić to za Ciebie! Od lat zajmujemy się tworzeniem witryn internetowych. "Nie da się", "nie można" - nie znamy takich słów.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Profesjonalizm, mobilność oraz atrakcyjność - to cechy wszystkich naszych projektów. Naszym dużym atutem jest cena - żadna firma nie wykona strony internetowej taniej od nas.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 6026 osób. Sołectwa: Antonów, Bór Zajaciński, Brzeziny, Dąbrowa, Górki, Kamińsko, Kostrzyna, Ługi-Radły, Mrówczak, Nowa Kuźnica, Podłęże Szlacheckie, Przystajń, Siekierowizna, Stany, Stara Kuźnica, Wilcza Góra, Wrzosy. Pozostałe miejscowości: Galińskie, Kluczno, Michalinów, Węzina. Sąsiednie gminy: Krzepice, Olesno, Panki, Wręczyca Wielka.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Przystajni! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.