• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Pyskowic swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Od lat zajmujemy się tym fachem. Nasza wiedza oraz doświadczenie dają pewność, że utworzona witryna internetowa będzie stać na najwyższym poziomie.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
miasto i gmina w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Miasto Pyskowice jest położone w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), w północnej części powiatu gliwickiego na Wyżynie Katowickiej, nad rzeką Dramą. Pyskowice dzieli się na Stare Pyskowice tak zwana Stara Bana i Nowe Pyskowice tak zwane Osiedle. Na dwie części Pyskowice dzieli obwodnica z Gliwic do Opola. Nowe Pyskowice to Budynki z lat pięćdziesiątych w stylu socrealistycznym (Osiedle A, B, C, D, E) i bloki z Wielkiej płyty (Osiedle Wieczorka). Na terenie Nowych Pyskowic znajduje się też rynek z ratuszem i kamieniczkami. Stare Pyskowice to budynki z lat trzydziestych, stary dworzec kolejowy, osiedle z wielkie płyty (Osiedle Traugutta) i dzielnica domków jednorodzinnych.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Pyskowic! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.