• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Świerklańca swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedziba gminy to Świerklaniec. Gmina jest położona w południowo-wschodniej części powiatu tarnogórskiego i sąsiaduje z miastami: Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Radzionków oraz gminami: Ożarowice (powiat tarnogórski), Bobrowniki (powiat będziński). Miejscowości leżące na terenie gminy Świerklaniec: Nakło Śląskie (sołectwo), Nowe Chechło (sołectwo), Orzech (sołectwo), Świerklaniec (sołectwo, wieś gminna).

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko w tym miesiącu mieszkańcy Świerklańca otrzymają 10% rabatu na wszystkie usługi! Nie zmarnuj okazji i złóż zamówienie!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.