• Twoja firma

    Twoja firma

    Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Świerklan swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

  • Profesjonalizm

    Profesjonalizm

    Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

  • Zaufali nam

    Zaufali nam

    Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

  • Technologia

    Technologia

    7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie rybnickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Od 30 grudnia 1999 siedzibą gminy są Jankowice Rybnickie (wcześniej Świerklany Górne). Sąsiednie gminy: Jastrzębie-Zdrój, Marklowice, Mszana, Rybnik, Żory.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
  • Aktualności:
    Tylko dla mieszkańców Świerklan w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
  • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.