• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Oferujemy nowoczesne oraz profesjonalne strony internetowe. Wykonanie ich nie trwa dłużej niż 14 dni - nikt nie stworzy serwisu webowego szybciej i taniej od nas. Napisz do konkurencji, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie zawierciańskim, na pograniczu dwóch mezoregionów, tj. Niecki Włoszczowskiej i Progu Lelowskiego, które wchodzą w skład Wyżyny Środkowo – Małopolskiej. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Jest jednostką samorządową, obejmującą swym zasięgiem miasto Szczekociny oraz 18 sołectw. Siedziba gminy to Szczekociny. Przez teren Gminy płyną rzeki Pilica, Krztynia i Żebrówka. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 8467 osób. Sołectwa: Bonowice, Bógdał, Brzostek, Chałupki, Drużykowa, Goleniowy, Grabiec, Gustawów, Małachów, Ołudza, Przyłęk, Rędziny, Rokitno, Siedliska, Starzyny, Szyszki, Tęgobórz, Wólka Ołudzka, Wólka Starzyńska. Pozostałe miejscowości: Dębowiec, Folwark, Gajówka, Góry, Grotkowice, Kaszczor, Kocie Górki, Kopaliny, Krakówka, Kresy, Kurzów, Łąkietka, Młynek, Na Pańskim Polu, Podkaszczor, Podlas, Podlipie, Podrajec, Podtrzciniec, Przy Moście, Przy Nowej Drodze, Stara Wieś, Suchy Młyn, Szafranka, Węgrzcza, Wiatrówki, Wolskie Piaski, Zachoinie Lewe, Zachoinie Prawe, Za Gąszczami, Zagrodniki, Zaolszynie, Zarzecze, Zwierzynek. Sąsiednie gminy: Irządze, Koniecpol, Kroczyce, Lelów, Moskorzew, Pilica, Radków, Secemin, Słupia, Żarnowiec.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Mieszkańcy Szczekocin mogą liczyć w tym miesiącu na 10% rabatu! Nie przegap okazji i zamów stronę internetową jeszcze dziś! Odezwiemy się niebawem!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.