• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Tworogu swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina jest położona w północnej części powiatu tarnogórskiego na Wyżynie Śląskiej i sąsiaduje z miastem: Tarnowskie Góry, Lubliniec oraz gminami: Krupski Młyn, Zbrosławice (powiat tarnogórski), Wielowieś (powiat gliwicki), Koszęcin (powiat lubliniecki). Gmina znajduję się na granicy Ziemi bytomskiej należącej do czarnego śląska i Ziemi lublinieckiej uważanej za część śląska białego. Większość powierzchni gminy porastają lasy będące częścią kompleksu leśnego Lasów Lublinieckich. 3/4 ludności gminy zamieszkuje miejscowości powstałe w Dolinie Stoły, będącej częścią Obniżenia Małej Panwi. Gleby w Gminie Tworóg to głównie mało żyzne bielice. Najwyższy punkt gminy, wzgórze przy trakcie z Mikołeski do Bruśka, wynosi 280 m n.p.m.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Tworogu! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.