• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Od lat zajmujemy się tym fachem. Nasza wiedza oraz doświadczenie dają pewność, że utworzona witryna internetowa będzie stać na najwyższym poziomie.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  Nasze strony internetowane są profesjonalne oraz nowoczesne. Wykonujemy je niezwykle tanio w porównaniu do konkurencji - zaufaj nam, a się przekonasz.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie bielskim. Do gminy należą cztery sołectwa: Węgierska Górka, Cięcina, Cisiec i Żabnica. Według danych z roku 2002, obszar gminy wynosi 77,06 km², co stanowi 8% powierzchni powiatu. Według danych Urzędu Gminy w roku 2008 gminę zamieszkiwało 15 022 osób - dane na dzień 30 listopada 2008 , z tego w Węgierskiej Górce 4233, w Cięcinie 4373 w Ciścu 3296 i w Żabnicy 3120. Gęstość zaludnienia wynosi 194,93 osób/km². Cięcina Dolna, Węgierska Górka i Cisiec położone są w dolinie rzeki Soły, stanowiącej część południową Kotliny Żywieckiej. Cięcina Górna położona jest w dolinie potoku Cięcinka, a Żabnica w dolinie Żabniczanki. W obszarze gminy znajduje się ośmiokilometrowy odcinek rzeki Soły. W gminie położone są zbocza Baraniej Góry, Romanki, Lipowskiej, oraz Magura Cięcińska (891 m n.p.m.), Abrahamów (857 m n.p.m.) i Prusów (1010 m n.p.m.). Sąsiednie gminy: Jeleśnia, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Ujsoły.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Węgierskiej Górki! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.