• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz firmę i szukasz nowych konsumentów? Chcesz przedstawić swoje usługi na stronie internetowej, by zwiększyć zyski? Lepiej trafić nie mogłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem małych, średnich a także bardzo zaawansowanych witryn interenetowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina jest położona w północnej części powiatu gliwickiego i sąsiaduje z miastem: Pyskowice oraz gminami: Toszek (powiat gliwicki), Jemielnica, Strzelce Opolskie, Zawadzkie (powiat strzelecki), Krupski Młyn, Tworóg, Zbrosławice (powiat tarnogórski). Sołectwa: Błażejowice, Czarków, Dąbrówka, Gajowice, Kieleczka, Sieroty, Świbie, Radonia, Raduń-Borowiany, Wielowieś (wieś gminna), Wiśnicze, Zacharzowice. Przysiółki: Chwoszcz, Diana, Gogol, Goj, Jerzmanów, Kolonia, Kotków, Napłatki, Pustkowie, Ubowice.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  10% - na taki rabat mogą liczyć w tym miesiącu mieszkańcy Wielowsi! Nie możesz przejść obojętnie obok takiej okazji. Napisz do nas jeszcze dziś!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.