• Twoja firma

  Twoja firma

  Prowadzisz działalność gospodarczą? Szukasz dobrej reklamy swoich usług w internecie? Chcesz założyć własną stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Setki klientów zaufało nam i nie żałują. Gwarancja zadowolenia to u nas standard. Strona WWW spełni Twoje najwyższe wymagania.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Miasto położone w południowo-zachodniej części województwa śląskiego przy granicy z Republiką Czeską, ośrodek administracyjny powiatu wodzisławskiego. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Według danych z 31 grudnia 2008, miasto liczyło 49 406 mieszkańców. Wodzisław położony jest w centralnej części Kotliny Raciborsko-Oświęcimskiej, nad rzeką Leśnicą (prawy dopływ Olzy). Miasto leży na wysokości od 210 (Zawada) do 290 m n.p.m. (Wilchwy, Jedłownik). Terytorium Wodzisławia rozciąga się od 49.58.01 do 50.02.14 N i 18.21.16 do 18.31.16 E. Przez miasto przebiega równy 50 równoleżnik szerokości geograficznej północnej. Wodzisław cechuje duża różnica w wysokości względnej sięgająca 80 metrów. Miasto usadowione jest na kilku wzgórzach poprzecinanych głębokimi wąwozami. Stare Miasto położone jest na wysokości około 230-250 m n.p.m., natomiast otaczające je osiedla mieszkaniowe leżą wyżej, na wysokości około 260-280 m n.p.m. Podczas pięknej pogody z Wodzisławia można dostrzec pasmo Beskidu Śląsko-Morawskiego ze szczytami: Lysá hora (pol. Łysa Góra), Czantoria Wielka, Skrzyczne; widoczne są też na zachodzie czeskie góry Jeseniki z górą Pradziad.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Wodzisława Śląskiego w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.