• Twoja firma

  Twoja firma

  Mieszkańcy Żarków są zadowoleni z Twoich usług? Chcesz zareklamować się w pobliskich gminach? Założenie własnej strony internetowej to najprostsze rozwiązanie!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem małych, średnich a także bardzo zaawansowanych witryn interenetowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Jesteśmy autorami setek stron WWW. Ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym podejściu do pracy. Gwarantujemy, że nasza praca zostanie przez Ciebie doceniona.

 • Technologia

  Technologia

  Tworzone przez nas strony WWW są nowoczesne oraz estetyczne. Tworzymy je w niespełna 2 tygodnie po bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna firma nie zrobi tego taniej.

Kilka słów o naszej gminie...
Gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwało 8155 osób. Za Królestwa Polskiego gmina Żarki należała do powiatu będzińskiego w guberni piotrkowskiej. 31 maja 1870 do gminy przyłączono pozbawione praw miejskich Żarki (od 1949 znów samodzielne miasto). Sołectwa: Czatachowa, Jaroszów, Jaworznik, Kotowice, Przybynów, Suliszowice, Wysoka Lelowska, Zaborze, Zawada. Miejscowość bez statusu sołectwa: Masłoniowizna, Ostrów, Skrobaczowizna. Sąsiednie gminy: Janów, Myszków, Niegowa, Olsztyn, Poraj, Włodowice.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Żarków w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.