• Twoja firma

  Twoja firma

  Masz hotel bądź pensjonat? Wynajmujesz pokoje? A może po prostu masz firmę? Potrzebujesz strony internetowej, by zareklamować swoje usługi w internecie? Dobrze trafiłeś!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Podchodzimy do swojej pracy niezwykle skrupulatnie. Trzymamy się najwyższych standardów, aby tworzona witryna internetowa prezentowała się jak najlepiej.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Każdy z setek projektów wykonywany był z największą starannością, dlatego nasze strony WWW podobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Fmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim (jest zatem jedyną gminą powiatu cieszyńskiego, która nie wchodziła w skład województwa bielskiego). Siedziba gminy to Zebrzydowice. Do 30 grudnia 1999 Zebrzydowice Dolne (obecnie jedno z sołectw tworzących wieś Zebrzydowice) były określane jako oficjalna siedziba gminy. Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwały 12 384 osoby. Miejscowości wchodzące w skład gminy: Zebrzydowice, Kaczyce, Kończyce Małe, Marklowice Górne. Sąsiednie gminy: Hażlach, Jastrzębie-Zdrój, Pawłowice, Strumień. Gmina sąsiaduje z Czechami.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko dla mieszkańców Zebrzydowic w aktualnym miesiącu przewidujemy aż 10% rabatu! Nie trać czasu i złóż zamówienie! Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.