• Twoja firma

  Twoja firma

  Walczysz o dobrą pozycję własnej firmy w mieście? Chcesz zainteresować mieszkańców Żor swoimi usługami? Dobrze wykonana strona internetowa umożliwi Ci to!

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie każdego rodzaju witryn internetowych - małych, średnich, a także bardzo rozbudowanych.

 • Zaufali nam

  Zaufali nam

  Starannie podchodzimy do naszej pracy, dlatego każdy z setek klientów zadowolony jest ze swojej strony WWW. Ty będziesz również - gwarantujemy.

 • Technologia

  Technologia

  7 dni - tylko tyle trwa przygotowanie przez nas strony internetowej. Co najważniejsze - robimy to niezwykle tanio - wybierając nas, możesz zaoszczędzić bardzo wiele.

Kilka słów o naszej gminie...
Miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jedno z najstarszych miast Polski (prawa nadane w XIII wieku). W latach 1945-54 siedziba gminy Żory, a w latach 1977-82 gminy Żory. W latach 1975-1998 Żory administracyjnie należały do województwa katowickiego. Jest jednym z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Siedziba dekanatu. Stan ludności obecnie wynosi około 62 tysiące mieszkańców. Obecnie miasto spełnia rolę handlową, usługową, logistyczną oraz małej przedsiębiorczości.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
 • Aktualności:
  Tylko w tym miesiącu mieszkańcy Żor otrzymają 10% rabatu na wszystkie usługi! Nie zmarnuj okazji i złóż zamówienie!
 • Fotografia:

Napisz do nas!

Twój e-mail *:
Numer telefonu:
Treść *:
* pole obowiązkowe.